Meta tags quick (7.x-2.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Fields
lv: Lauki

en: here
lv: šeit

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Attach
lv: Pievienot

en: Text area
lv: Teksta apgabals

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.
