Meta tags quick (7.x-2.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Fields
jv: Field

en: here
jv: nag kéné

en: Text field
jv: Field tèks

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.
