Meta tags quick (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: edit
ca: edita

en: Path
ca: Camí

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Create
ca: Crea

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Text field
ca: Camp de text

en: Convert
ca: Converteix

en: Attach
ca: Adjunta

en: day(s)
ca: dia(es)

en: Text area
ca: Àrea de text

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Abstract
ca: Resum

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
ca: %name: el valor no pot tenir més de %max caràcters.

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Edit language
ca: Editeu l'idioma

en: Select language
ca: Selecciona la llengua

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
