Meta tags quick (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: edit
nl: bewerken

en: Path
nl: Pad

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Create
nl: Aanmaken

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: General
nl: Algemeen

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Convert
nl: Converteren

en: Attach
nl: Bijvoegen

en: day(s)
nl: dag(en)

en: Text area
nl: Tekstveld

en: Abstract
nl: Samenvatting

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
nl: %name: de waarde mag niet langer zijn dan %max karakters.

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Global keywords
nl: Algemene trefwoorden

en: Revisit after
nl: Opnieuw bezoeken na

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: The maximum length of the field in characters.
nl: De maximumlengte van het veld in karakters.

en: Edit language
nl: Taal wijzigen

en: Select language
nl: Taal selecteren

en: Enter a short abstract. Typically it is one sentence.
nl: Een korte samenvatting. Gewoonlijk één zin.

en: Enter a short copyright statement.
nl: Voer een korte copyright-verklaring in.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Edit meta tags
nl: Metatags bewerken
