Meta tags quick (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: edit
pl: edytuj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Create
pl: Utwórz

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: General
pl: Ogólne

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: Convert
pl: Konweruj

en: Attach
pl: Załącz

en: Text area
pl: Pole tekstowe

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
pl: %name: wartość nie może być dłuższa niż %max znaków.

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Metatags
pl: Metatagi

en: Revisit after
pl: Odwiedź ponownie po

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.

en: Edit language
pl: Edycja języka

en: Select language
pl: Wybór języka

en: Robots
pl: Roboty

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Meta tag to be displayed in the head section.
pl: Metatag wyświetlany w sekcji head.

en: Default metatags_quick link
pl: Domyślny odnośnik metatags_quick

en: Add meta to html head.
pl: Dodaj meta do sekcji head.

en: Meta name
pl: Nazwa tagu meta

en: Meta name (defaults to the field name)
pl: Nazwa meta (domyślna dla nazwy pola)

en: No meta tags found in your installation
pl: Nie znaleziono metatagów w twojej instalacji

en: Meta tags (quick) settings saved
pl: Ustawienia metatagów zostały zapisane

en: Meta tags (quick) settings
pl: Ustawienia Meta tags (quick)

en: Set a meta tag on the page
pl: Uzupełnij metatag na stronie

en: Meta value
pl: Wartość tagu meta

en: Auto settings
pl: Ustawienia automatyczne
