Meta tags quick (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: edit
sv: redigera

en: Path
sv: Sökväg

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Create
sv: Skapa

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: General
sv: Allmän

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: Text field
sv: Textfält

en: Convert
sv: Konvertera

en: Attach
sv: Bifoga

en: day(s)
sv: dag(ar)

en: Text area
sv: Textfält

en: Abstract
sv: Abstrakt

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
sv: %name: värdet får inte vara längre än %max tecken.

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Metatags
sv: Metataggar

en: Global keywords
sv: Globala nyckelord

en: Revisit after
sv: Återbesök efter

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor

en: The maximum length of the field in characters.
sv: Det största antalet tecken i fältet.

en: Edit language
sv: Redigera språk

en: Select language
sv: Välj språk

en: Edit path
sv: Redigera sökväg

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
