Meta tags quick (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: edit
tr: düzenle

en: Path
tr: Yol

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Create
tr: Oluştur

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: General
tr: Genel

en: Maximum length
tr: Azami uzunluk

en: Text field
tr: Metin alanı

en: Convert
tr: Dönüştür

en: Attach
tr: Ekle

en: day(s)
tr: Gün

en: Text area
tr: Yazı alanı

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Global keywords
tr: Genel anahtar kelime

en: Revisit after
tr: Tekrar ziyaret et

en: The maximum length of the field in characters.
tr: Alanın karakter olarak azami uzunluğu.

en: Edit language
tr: Dil düzenle

en: Select language
tr: Dil seçiniz

en: Edit meta tags
tr: Üstveri (metatag) düzenle
