Meta tags quick (7.x-2.2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: General
bn: সাধারণ

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।

en: Edit language
bn: ভাষা সম্পাদন করুন

en: Select language
bn: ভাষা নির্বাচন করুন
