Meta tags quick (7.x-2.2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Select language
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਚੁਣੋ
