Meta tags quick (7.x-2.3) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: edit
am: አስተካክል

en: Path
am: ዱካ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Edit language
am: ቋንቋ አርትእ

en: Select language
am: ቋንቋ ይምረጡ
