Meta tags quick (7.x-2.3) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: edit
eu: editatu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Create
eu: Sortu

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: General
eu: Orokorra

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Convert
eu: Bihurtu

en: Attach
eu: Erantsi

en: Text area
eu: Testu eremua

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
eu: %name: balioa %max karaktereak baino luzeagoa ezin ahal da.

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Edit language
eu: Editatu hizkuntza

en: Select language
eu: Hizkuntza hautatu
