Meta tags quick (7.x-2.3) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: edit
mn: засварлах

en: Path
mn: Зам

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Text field
mn: Текст талбар

en: Edit language
mn: Хэлийг засварлах

en: Select language
mn: Хэл сонгох
