Meta tags quick (7.x-2.3) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Path
ps: يونلور

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: General
ps: ټوليز

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Text field
ps: متن ډګر

en: Text area
ps: متن ځای
