Meta tags quick (7.x-2.3) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: edit
se: rievdda

en: Select language
se: Vállje giela
