Meta tags quick (7.x-2.3) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: edit
te: మార్చు

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Create
te: సృష్టించు

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: General
te: సాధారణ

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: Attach
te: జోడించు

en: Select language
te: భాష ఎంపిక
