Meta tags quick (7.x-2.3) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Create
th: สร้าง

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: General
th: ทั่วไป

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Text field
th: ช่องข้อความ

en: day(s)
th: วัน

en: Text area
th: พื้นที่ข้อความ

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Edit language
th: แก้ไขภาษา
