Meta tags quick (7.x-2.3) - en to vi translation catalogue (30 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: edit
vi: sửa

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Create
vi: Tạo

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: General
vi: Tổng quát

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: Text field
vi: Trường văn bản

en: Convert
vi: Biến đổi

en: Attach
vi: Đính kèm

en: day(s)
vi: ngày

en: Text area
vi: Vùng văn bản

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
vi: %name: giá trị không thể dài hơn %max ký tự.

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.

en: Edit language
vi: Sửa ngôn ngữ

en: Select language
vi: Chọn ngôn ngữ

en: Robots
vi: Rô-bốt

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args

en: Path:
vi: Đường dẫn:

en: Extra functionality
vi: Chức năng cộng thêm
