Meta tags quick (7.x-2.4) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Path
ar: المسار

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Create
ar: أنشئ

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: General
ar: عام

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: Text field
ar: خانة نصية

en: Convert
ar: تحويل

en: Attach
ar: أرفق

en: Text area
ar: مساحة نص

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: The maximum length of the field in characters.
ar: أقصى طول للحقل بعدد الحروف.

en: Edit language
ar: تحرير اللغة

en: Select language
ar: اختر اللغة
