Meta tags quick (7.x-2.4) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Path
ast: Camín

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Create
ast: Crear

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: General
ast: Xeneral

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Text field
ast: Campu de testu

en: Attach
ast: Axuntar

en: Select language
ast: Esbillar una llingua
