Meta tags quick (7.x-2.4) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Path
cy: Llwybr

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Create
cy: Creu

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: General
cy: Cyffredinol

en: Text field
cy: Maes testun

en: Convert
cy: Trawsnewid

en: Attach
cy: Atodi

en: day(s)
cy: diwrnod(au)

en: Edit language
cy: Golygu iaith

en: Select language
cy: Dewis Iaith
