Meta tags quick (7.x-2.4) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Path
sk: Cesta

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: General
sk: Všeobecné

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Text field
sk: Textové pole

en: Convert
sk: Konvertovať

en: Attach
sk: Pripojiť

en: day(s)
sk: deň(dni)

en: Text area
sk: Rozsiahle textové pole

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
sk: %name: meno nemôže byť dlhšie ako %max znakov.

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Edit language
sk: Upraviť jazyk

en: Select language
sk: Vyberte jazyk

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
