Meta tags quick (7.x-2.4) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Path
sq: Pozicioni

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Create
sq: Krijo

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Attach
sq: Bashkangjit

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Edit language
sq: Ndrysho gjuhën

en: Select language
sq: Zgjidh gjuhën
