Meta tags quick (7.x-2.5) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Path
et: Tee

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Create
et: Loo

en: Global settings
et: Üldseaded

en: General
et: Üldine

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Convert
et: Teisenda

en: Attach
et: Pane kaasa

en: day(s)
et: päev(ad)

en: Text area
et: Tekstiala

en: Abstract
et: Abstraktne

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Global keywords
et: Globaalsed märksõnad

en: Revisit after
et: Naase

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Edit language
et: Muuda keelt

en: Select language
et: Vali keel

en: Robots
et: Robotid

en: Meta tags (quick) settings
et: Metaandmete seaded

en: Meta tags support build using FieldAPI/EntityAPI
et: Metainfo lisamine sisuüksustele.
