Meta tags quick (7.x-2.5) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Path
is: Slóð

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Create
is: Stofna

en: General
is: Almennt

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: Text field
is: Textareitur

en: Convert
is: Umbreyta

en: Attach
is: Hengja við

en: Select language
is: Veldu tungumál
