Meta tags quick (7.x-2.5) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Create
km: បង្កើត

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: General
km: ទូទៅ​

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ

en: Attach
km: ភ្ជាប់

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។

en: Edit language
km: កែសម្រួល​ភាសា

en: Select language
km: ជ្រើស​ភាសា​
