Meta tags quick (7.x-2.5) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Attach
kn: ಲಗತ್ತಿಸು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Select language
kn: ಭಾಷೆ ಆಯ್ಕೆ ಮಾಡಿ

en: Robots
kn: ರೋಬೋಟ್ಸ್‍
