Meta tags quick (7.x-2.5) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Path
ur: پاتھ

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Select language
ur: زبان کا انتخاب کریں
