Meta tags quick (7.x-2.6-rc1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Path
kk: Жол

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Create
kk: Қосу

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: General
kk: Басты

en: Attach
kk: Қосу

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Edit language
kk: Тілді өңдеу

en: Select language
kk: Тілді таңдау
