Meta tags quick (7.x-2.6-rc1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Path
lt: Kelias

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Create
lt: Kurti

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: General
lt: Bendras

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Attach
lt: Prisegti

en: day(s)
lt: diena

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
lt: %name: reikšmė negali būt ilgesnė nei %max simboliai.

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Edit language
lt: Redaguoti kalbą

en: Select language
lt: Pasirinkite kalbą
