Meta tags quick (7.x-2.7) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Path
bs: Putanja

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Text field
bs: Tekst polje

en: Convert
bs: Pretvori

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
bs: %name: vrijednost ne može biti duža od %max karaktera.
