Meta tags quick (7.x-2.7) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Path
fi: Polku

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Create
fi: Luo

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: Convert
fi: Käännä

en: Attach
fi: Liitä

en: day(s)
fi: päivä(t)

en: Text area
fi: Tekstialue

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut

en: The maximum length of the field in characters.
fi: Kentän maksimipituus merkkeinä.

en: Edit language
fi: Muokkaa kieltä

en: Select language
fi: Valitse kieli

en: Canonical URL
fi: Kanoninen URL

en: Robots
fi: Hakurobotit

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
