Meta tags quick (7.x-2.7) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Path
ne: मार्ग

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Create
ne: सिर्जना

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ
