Meta tags quick (7.x-2.7) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Path
nn: Sti

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Create
nn: Lag

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Text field
nn: Tekstfelt

en: Attach
nn: Legg ved

en: day(s)
nn: dag(ar)

en: Select language
nn: Vel språk
