Meta tags quick (7.x-2.8) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Path
bg: Път

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Create
bg: Създаване

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: General
bg: Общи

en: Text field
bg: Текстово поле

en: Convert
bg: Преобразуване

en: Attach
bg: Прикачи

en: Edit language
bg: Редактиране на език

en: Select language
bg: Избери език
