Meta tags quick (7.x-2.8) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Path
eo: Vojo

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Create
eo: Kreu

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Text field
eo: Teksta kampo

en: Attach
eo: Alkroĉu

en: Edit language
eo: Redaktu lingvon

en: Select language
eo: Elektu lingvon
