Meta tags quick (7.x-2.8) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Path
fa: مسیر

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Create
fa: ایجاد

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: General
fa: عمومی

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: Convert
fa: تبدیل

en: Attach
fa: پیوست

en: day(s)
fa: روز(ها)

en: Abstract
fa: چکیده

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
fa: %name: این مقدار نباید از %max کاراکتر طولانی‌تر باشد.

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: The maximum length of the field in characters.
fa: حداکثر طول فیلد به کاراکتر.

en: Edit language
fa: ویرایش زبان

en: Select language
fa: انتخاب زبان
