Meta tags quick (7.x-2.8) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Path
gu: પાથ

en: Create
gu: બનાવો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Attach
gu: જોડો

en: Select language
gu: ભાષા પસંદ કરો
