Meta tags quick (7.x-2.8) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Language
hi: भाषा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: Path
hi: मार्ग

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Create
hi: बनाएँ

en: Global settings
hi: वैश्विक सेटिंग्स

en: General
hi: सामान्य

en: Maximum length
hi: अधिकतम लंबाई

en: Convert
hi: रूपान्तरण करना

en: Attach
hi: संलग्न करें

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: The maximum length of the field in characters.
hi: अक्षरों में क्षेत्र की अधिकतम लंबाई

en: Edit language
hi: भाषा बदलें

en: Select language
hi: भाषा चुने
