Meta tags quick (7.x-2.8) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Path
hr: Putanja

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Create
hr: Stvori

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: General
hr: Općenito

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Text field
hr: Polje teksta

en: Convert
hr: Pretvori

en: Attach
hr: Priloži

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.

en: Edit language
hr: Uredi jezik

en: Select language
hr: Odaberite jezik

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
