Meta tags quick (7.x-2.8) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Path
hu: Útvonal

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Create
hu: Létrehozás

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: General
hu: Általános

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: Text field
hu: Szövegmező

en: Convert
hu: Átalakítás

en: Attach
hu: Csatol

en: day(s)
hu: nap

en: Text area
hu: Szövegdoboz

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Abstract
hu: Összefoglalás

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
hu: %name: az érték nem lehet hosszabb %max karakternél.

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Metatags
hu: Meta jelölők

en: Global keywords
hu: Globális kulcsszavak

en: Auto-keywords vocabularies
hu: Automata kulcsszó-szótárak

en: Revisit after
hu: Látogatás ismétlése

en: Default keywords
hu: Alapértelmezett kulcsszavak

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzetek

en: The maximum length of the field in characters.
hu: A mező leghosszabb karakterszáma.

en: Edit language
hu: Nyelv szerkesztése

en: Select language
hu: Nyelv kiválasztása

en: Canonical URL
hu: Általános webcím

en: Enter a short abstract. Typically it is one sentence.
hu: Rövid összefoglaló, szokásosan egy mondat.

en: Enter a short copyright statement.
hu: Rövid szerzői jogi nyilatkozat.

en: Robots
hu: Keresőrobotok

en: Generation source
hu: Előállítás forrása

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args
