Meta tags quick (7.x-2.8) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Path
ka: გზა

en: Create
ka: შექმნა

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: General
ka: ზოგადი

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Select language
ka: ენის არჩევა
