Meta tags quick (7.x-2.8) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас
