Meta tags quick (7.x-2.8) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Path
ro: Cale

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Create
ro: Crează

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: Text field
ro: Câmp text

en: Convert
ro: Convertire

en: Attach
ro: Ataşează

en: day(s)
ro: zi(le)

en: Text area
ro: Zonă de text

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: The maximum length of the field in characters.
ro: Lungimea maximă a câmpului în caractere.

en: Edit language
ro: Modifică limbă

en: Select language
ro: Selectaţi limba
