Meta tags quick (7.x-2.8) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Path
sl: Pot

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: General
sl: Splošno

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Attach
sl: Pripni

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Edit language
sl: Urejanje jezika

en: Select language
sl: Izberite jezik
