Meta tags quick (7.x-2.9) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Path
da: Sti

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Create
da: Opret

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: General
da: Generelt

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: Text field
da: Tekstfelt

en: Convert
da: Konvertér

en: Attach
da: Vedhæft

en: day(s)
da: dag(e)

en: Text area
da: Tekstområde

en: Abstract
da: Resume

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
da: %name: værdien må ikke være længere end %max karakterer.

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Global keywords
da: Globale nøgleord

en: Auto-keywords vocabularies
da: Ordforråd til automatiske nøgleord

en: Revisit after
da: Besøg igen efter

en: Checkboxes
da: Afkrydsningsfelter

en: The maximum length of the field in characters.
da: Feltets maksimale længde i tegn.

en: Edit language
da: Redigér sprog

en: Select language
da: Vælg sprog

en: Canonical URL
da: Kanonisk URL

en: Robots
da: Robotter

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
