Meta tags quick (7.x-2.9) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Path
el: Διαδρομή

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Create
el: Δημιουργία

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: General
el: Γενικά

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου

en: Attach
el: Επισύναψη

en: day(s)
el: ημέρα(ες)

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: Edit language
el: Επεξεργασία γλώσσας

en: Select language
el: Επιλέξτε γλώσσα
