Meta tags quick (7.x-2.9) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Path
he: מיקום

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Create
he: יצירה

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: General
he: כללי

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Convert
he: המר

en: Attach
he: צרף

en: Text area
he: איזור טקסט

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
he: %name: על הערך להיות לא ארוך יותר מ-%max תווים.

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: Edit language
he: עריכת שפה

en: Select language
he: בחירת שפה
