Meta tags quick (7.x-2.9) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Path
hy: Ուղի

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: Edit language
hy: Խմբագրել լեզուն

en: Select language
hy: Ընտրեք լեզուն
