Meta tags quick (7.x-2.9) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Path
mr: रस्ता

en: General
mr: साधारण

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी

en: Edit language
mr: भाषा संपादित करा

en: Select language
mr: भाषा निवडा
