Meta tags quick (7.x-2.9) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Convert
my: ပြောင်းရန်

en: Select language
my: ဘာသာစကားရွေးချယ်ရန်
